Markt - Romboutstraat , 3740 Bilzen
Markt - Romboutstraat - 3740 Bilzen - Shopping De Commanderie werd gerealiseerd tussen de Markt en de Romboutstraat in hartje Bilzen. De nieuwe open winkelwandelstraat in het project verbindt de twee winkelzones en vervolledigt meteen de winkellus Romboutstraat-Korenstraat-Onze Lieve Vrouwstraat-Markt. Aan de kant van de Romboutstraat is binnen het project een Spar supermarkt gevestigd wat een meerwaarde geeft aan De Commanderie en bij uitbreiding aan heel Bilzen centrum. Ook Hema, Hunkemöller, Takko, Milano, Zeeman, Ici Paris XL, Veritas, juwelier Helinx, Thema Fashion en Colson hebben zich in De Commanderie gevestigd. De winkelruimtes worden mooi uniform verwerkt in het geheel van het project. Ze zullen gekenmerkt worden door hoge etalages, industrieel glas en een stijlvolle uitstraling.•een volledig nieuwe winkelstraat in het centrum van Bilzen•creatie van een nieuwe winkellus•units van 70 m² tot 323 m²•units samen te voegen of op te splitsen•ondergrondse parking (2 u. gratis parkeren)Het betreft unit 16 van 119 m². DG Retail. Winkelmakelaars.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Markt - Romboutstraat, 3740 Bilzen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 05/01/2021 |
Ligging & buurt
Markt - Romboutstraat, 3740 Bilzen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Bilzen.
Marktcijfers in Bilzen
Recent verhuurd in Bilzen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken