Fort V-straat 52, 2650 Edegem
Fort V-straat 52 - 2650 Edegem - Dit appartement is volledig gerenoveerd in 2013 waarbij badkamer, sanitair, keuken, electriciteit, ramen,... volledig werd vervangen.
Het appt heeft 2 slaapkamers, klein terrasje, badkamer, keuken,... kortom voorziet in alle comfort van hedendaags wonen. Er is ook een gagarage aanwezige!
Het ligt op 5min van de op- en afrit van de E19 en je bent op wandelafstand van het centrum. Tevens ligt dit zeer rustig want het einde van de straat geeft uit op het Fort van Edegem waar je rustig kunt gaan wandelen. Dit appartement is volledig gerenoveerd in 2013 waarbij badkamer, sanitair, keuken, electriciteit, ramen,... volledig werd vervangen.
Het appt heeft 2 slaapkamers, klein terrasje, badkamer, keuken,... kortom voorziet in alle comfort van hedendaags wonen. Er is ook een gagarage aanwezige!
Het ligt op 5min van de op- en afrit van de E19 en je bent op wandelafstand van het centrum. Tevens ligt dit zeer rustig want het einde van de straat geeft uit op het Fort van Edegem waar je rustig kunt gaan wandelen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Fort V-straat 52, 2650 Edegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 08/02/2021 |
Ligging & buurt
Fort V-straat 52, 2650 Edegem
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Edegem.
Marktcijfers in Edegem
Vergelijkbare panden te huur in Edegem
Recent verhuurd in Edegem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken