Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Bogaerdstraat 30, 9200 Dendermonde

Appartement Verhuurd in Dendermonde
2 slaapkamers
€625

Bogaerdstraat 30 - 9200 Dendermonde - Dendermonde, Bogaerdstraat 30.
Centraal gelegen ruim appartement (afzonderlijke inkom) met 2 slaapkamers en terras. Zal volledig nieuw geverfd worden voor aanvang huurcontract, dus instapklaar!

Indeling:
Private ruime inkomhal met plaats voor fiets. Trap naar boven. Op het tussenverdiep is er achteraan een badkamer met lavabomeubel en ligbad. Vanaf de badkamer is er toegang tot het terras. Ook is er een apart toilet.
Op de eerste verdieping is er de woonkamer met aanpalend een ruime keuken.
De keuken is voorzien van talrijke kasten, een gootsteen, een koelkast met diepvriezer, een oven, een ingebouwde kookplaat en dampkap.
Op de 2e verdieping zijn er 2 ruime slaapkamers.

Cv op aardgas. Overal nieuwe dubbele beglazing.
EPC: 443 kWh/m².

Het appartement zal volledig nieuw geverfd worden waardoor het instapklaar is.

Vrij: 01.07.2021
Huurprijs: € 625

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 625
Type
Appartement

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/06/2022 De Wolf - Dore €625
02/04/2021 De Wolf - Dore €625

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Bogaerdstraat 30, 9200 Dendermonde

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Bogaerdstraat 30, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten