Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Bredastraat 93, 2060 Antwerpen

Garage Verhuurd in Antwerpen
2047 m² perceel
Prijs op aanvraag

Bredastraat 93 - 2060 Antwerpen - Ligging: Ideaal gelegen ondergrondse autostaanplaats nabij de Ijzerlaan en Park Spoor Noord.

Beschrijving:De autostaanplaats bevindt zich in de ondergrondse parkeergarage. Deze ruime autostaanplaats is ideaal gelegen in het gebouw en is gemakkelijk bereikbaar. De garage in het algemeen is heel ruim voorzien waardoor manoeuvreren met de wagen absoluut geen probleem is.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Garage
Grond
2047 m²
Aanvullende details
Referentie
4648520210416031544
Makelaar Code
24484
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet van toepassing
Dagvaarding uitgebracht
In aanvraag
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet van toepassing
Verkavelingsvergunning
Niet van toepassing
Stedenbouwkundige bestemming
Woongebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
16/05/2021 Heylen Vastgoed €80
16/04/2021 Heylen Vastgoed €100

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Bredastraat 93, 2060 Antwerpen

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten