Stalenstraat 50, 3600 Genk
Stalenstraat 50 - 3600 Genk - Unieke en instapklare opportuniteit !Heb jij altijd al gedroomd van een eigen zaak, in bijberoep of hoofdberoepDan is dit iets voor jouw.Overname meubilair is mogelijk om extra bij te huren of aan te kopen!Het meubilair bestaat uit momenteel drie wastafels met daarnaast 3 kappersstoelenDit pand is onmiddellijk beschikbaar en instapklaar en heeft een oppervlakte van ca. 50m² . Bij het betreden van het pand kom je terecht in één grote ruimte met een zeer uniek design van meubilair. Verder beschikt het pand over een keuken en toilet die zich bevinden in het onderste gedeelte van het handelspand. Het pand is zeer centraal gelegen en op een boogscheut van het Thor Pak en C-Mine. Verschillende winkels op loopafstand in een gezellige buurt met een vlotte verbinding naar het centrum, Hasselt, Diepenbeek en 3 min van autosnelwegen.Een prachtige zaak zonder tekortkomingen waar u direct van start kan gaan!Heeft u interesse Aarzel dan niet en neem contact met ons op telefonisch op het nummer 089/258852
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Stalenstraat 50, 3600 Genk
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Stalenstraat 50, 3600 Genk
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Genk.
Marktcijfers in Genk
Vergelijkbare panden te huur in Genk
Recent verhuurd in Genk
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.