Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Sint-Godelievedreef 20-0201, 8310 Sint-Kruis

Villa Verhuurd in Sint-Kruis
3 slaapkamers
2 badkamers
€890

Sint-Godelievedreef 20-0201 - 8310 Sint-Kruis - Ruim en kwaliteitsvol 3-slaapkamerappartement met TERRAS, dubbele garage en tenniscourt in een prachtige residentie, gelegen in een villawijk te Sint-Kruis Brugge.Vlotte verbinding met de ring en het centrum van Brugge.

Omvat een inkom met vestiaire en gastentoilet, zeer ruime living met sierhaard, ingerichte keuken met aanpalend terras met bergingruimte, 3 ruime slaapkamers, badkamer met douche, wastafel en voorziening wasmachine badkamer met ligbad en dubbele wastafels, nachthal met extra toilet en een dubbele garage met kantelpoort.Lift aanwezig!
Kosten :€ 50Voorschot algemene delen

Vrij vanaf 1 oktober 2021

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 890
Type
Villa
Bouwjaar
1984

Ligging & buurt

Sint-Godelievedreef 20-0201, 8310 Sint-Kruis

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Kruis.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten