Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Graaf van Egmontstraat 5-V1, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
65 m² wonen
1 slaapkamers
1 badkamers
€765

Graaf van Egmontstraat 5-V1 - 2000 Antwerpen - In het hart van ’t Zuid vindt u op de eerste verdieping van een kleinschalige residentie in de Graaf van Egmontstraat dit gezellig appartement van ca 65 m². Gelegen in een bruisende omgeving en omringd door tal van leuke cafeetjes, restaurants en trendy winkels.De vernieuwde Scheldekaaien liggen op wandelafstand en weldra kan u ook genieten van het nieuwe stadspark dat op de Gedempte Zuiderdokken zal komen.De leefruimte heeft een aangename lichtinval dankzij de hoekligging en de grote raampartijen. Naastgelegen keuken met vitrokeramisch kookvuur, oven, vaatwasser en koelkast met vriesvak nodigt uit om heerlijk in te kokkerellen.De slaapkamer is aangenaam ruim en kan gebruikmaken van een badkamer met combinatie ligbad/douche en dubbele lavabo.
Berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast en apart gastentoilet.Gemeenschappelijke lasten: 50 Euro per maand.
Provisie op het verbruik van water: 35 Euro per maand.
De nutsvoorzieningen gas en elektriciteit zijn privé op te nemen door de huurder.Onmiddellijk beschikbaar.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 765
Type
Appartement
Bewoonbaar
65 m²
Prijs/m²
€ 12
EPC
119 kWh/m² B

Ligging & buurt

Graaf van Egmontstraat 5-V1, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Graaf van Egmontstraat 5-V1, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten