Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopoldvest 181, 3300 Tienen

Appartement Verhuurd in Tienen
120 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€900

Leopoldvest 181 - 3300 Tienen - Wij houden halt in de residentie Beatrijs op de 9de verdieping. We betreden het appartement via de inkomhal met vestiairekast.
Van hieruit hebben we toegang tot de ruime lichtrijke leefruimte. Deze leefruimte geeft uit op het terras. Aansluitend op de leefruimte hebben we de volledige nieuwe keuken die uitgerust is met een inductiekookplaat, frigo met diepvriesvak, oven, microgolfoven en een afwasmachine.
Verder treffen we in het appartement nog een apart gastentoilet en een vernieuwde badkamer met inloopdouche en voldoende opbergruimte aan. Hier heeft men ook de mogelijkheid om een wasmachine en/of droogkast te plaatsen. Het appartement heeft twee ruime slaapkamers en een logeer/bureauruimte.
Op de -1is er nog een kelder en een autostaanplaats. Het prachtige verzicht over Tienen is toch wel een surplus van dit appartement
Het appartement is nog voorzien van verlichting en rolgordijnen. In de gemeenschappelijke kosten zit al de verwarming en het water.
Voor meer inlichtingen contacteer Lucia via lucia@immojanstas.be

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 900
Type
Appartement
Bewoonbaar
120 m²
Prijs/m²
€ 8
EPC
205 kWh/m² C
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

03/06/2022€900 / Immo Jan Stas

Ligging & buurt

Leopoldvest 181, 3300 Tienen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopoldvest 181, 3300 Tienen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Tienen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten