Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

PASTOOR WEYTSLAAN 5, 2920 Kalmthout

Appartement Verhuurd in Kalmthout
97 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€585

PASTOOR WEYTSLAAN 5 - 2920 Kalmthout - Voor zij die op zoek zijn naar vastgoed op hoog niveau is dit duplexappartement ideaal. Vlak bij winkels, openbaar vervoer en het marktplein van Kalmthout. Via de inkomhal, met trap en lift, is de gemeenschappelijke fietsenberging en de privatieve kelder te bereiken. Het appartement is gelegen op de vierde verdieping en beschikt over een inkom met aparte cv-ruimte, een gastentoilet en een gesloten berging. Vervolgens is er de leefruimte (4.16x8.00m) met salon op parket en eetkamer met prachtig zicht over de Kalmthoutse Heide. Aansluitend is er de volledig ingerichte open keuken, welke werd vernieuwd en voorzien van alle toestellen. Op de verdieping van de duplex zijn 2 slaapkamers. De grote slaapkamer (4.40x3.00m) met aansluitend de vernieuwde badkamer met douche en lavabo in meubel en de tweede kamer (2.22x3.47m) met velux-dakvenster. Heel gezellig appartement op toplocatie in Kalmthout. Uw bezoek zeker waard.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 585
Type
Appartement
Bewoonbaar
97 m²
Bouwjaar
1978
Prijs/m²
€ 6
EPC
158 kWh/m² B
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

03/07/2012€174.500 / --
03/07/2012€585 / --

Ligging & buurt

PASTOOR WEYTSLAAN 5, 2920 Kalmthout

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: PASTOOR WEYTSLAAN 5, 2920 Kalmthout Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Kalmthout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten