Laar 22, 2140 Antwerpen
Laar 22 - 2140 Antwerpen - Dit stijlvol gerenoveerd één slaapkamer appartement op de bovenste verdieping van een karakteristiek, architecturaal gebouw, biedt een prachtig zicht op een gezellig pleintje, het Laar in Borgerhout. Op 10 minuutjes wandelen van het centraal station en muziektempel 'De Roma'. Hier is het erg leuk wonen, met een actieve buurtwerking, bruisende horeca en toch alle rust midden in de stad. Het appartement beschikt over nieuw kwalitatief en esthetisch schrijnwerk zoals een groot raam in de leefruimte waardoor je zicht krijgt op de kerk en het marktplein.
Er is een gloednieuwe badkamer in kwalitatief materiaal en in de keuken zijn er nieuwe toestellen zoals het fornuis en de koelkast met retro look. Ook ligt er een splinternieuwe vloer in visgraatmotief. Alles is fris wit geverfd en afgewerkt. Er is een goede werkende lift aanwezig.
Deze werd in 2025 vernieuwd. En het dak werd in 2024 volledig gerenoveerd. Ook is er een ruime kelder ter beschikking.
Kenmerken:
Algemeen:
• Aantal verdiepingen: 4
• Staat van het gebouw: Goed
• Aantal gevels: 2
Energie:
• Primair energieverbruik: 474 kWh/m²
• EPB/EPC-label: D
• Warmtepomp: Nee
• Fotovoltaïsche zonnepanelen: Nee
• Thermische zonnepanelen: Nee
• Dubbel glas: Ja
Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 58 m²
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 1
• Badkamers: 1
• WC: 1
Faciliteiten:
• Lift: Ja
• Parlofoon: Ja
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Immospeurder bewaart een uniek archief van vastgoedadvertenties in heel België. Per adres bouwen we een tijdlijn op van alle vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van panden die intussen verkocht of verhuurd zijn.
Maak een gratis account aan om de volledige prijsgeschiedenis en het volledige vastgoedarchief van elk adres te raadplegen.
Bekijk álle prijzen van dit pand
Laar 22, 2140 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Laar 22, 2140 Antwerpen
Huurprijsevolutie in Antwerpen – historische huurprijzen uit het vastgoedarchief
Deze cijfers tonen de gemiddelde gevraagde huurprijs per maand in Antwerpen, gebaseerd op zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief en dagelijks bijgewerkt. Voor huizen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 728 /maand) en 2026 (€ 962 /maand) met ongeveer 32%. Voor appartementen daalde de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 973 /maand) en 2026 (€ 958 /maand) met ongeveer 2%.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
