Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Predikherenrei 15, 8000 Brugge

Kantoor Verhuurd in Brugge
186 m² wonen
2 slaapkamers
€700

Predikherenrei 15 - 8000 Brugge - Samenvatting Dit pand neemt deel aan de ERA Open Huizen Dag op zaterdag 15 maart 2014 van 16u tot 17u30.Deze te renoveren woning is gelegen in het centrum van Brugge en geniet een prachtig zicht op de Predikherenrei. Indeling:
Gelijkvloers: Inkom, woonkamer, keuken, badkamer, toegang tot de kelder en een koertje.
Eerste verdieping: berging, slaapkamer met aansluitend een badkamer.
Tweede verdieping: slaapkamer met aansluitend een badkamer.De woning is gelegen op wandelafstand van de markt en vlakbij openbaar vervoer, de vesten,.VERGUNNING VOOR AANPASSINGSWERKEN REEDS VERKREGEN.
Daarnaast werd ook een bestek opgemaakt met de kosten die de renovatie met zich mee zouden brengen.
Verdere informatie te verkrijgen op kantoor.De aankoop kan gebeuren met verminderde registratierechten van 5%.Aarzel niet ERA Luc Vandille-Batsleer te contacteren. Interieur Keuken:Dampkap, Diepvries, Gasfornuis, Koelkast Badkamer:2 Badkamers, Douche, Enkelvoudige wastafel

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 700
Type
Kantoor
Bewoonbaar
186 m²
Bouwjaar
1875
Prijs/m²
€ 4
EPC
704 kWh/m² F
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

08/06/2022€945 / Immo Delbecque
26/11/2021€995 / De Smet & Poupeye
27/08/2021€1.050 / De Smet & Poupeye
28/05/2012€320.000 / --
28/05/2012€700 / --

Ligging & buurt

Predikherenrei 15, 8000 Brugge

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten