Populierenstraat 21, 3800 Sint-Truiden
Populierenstraat 21 - 3800 Sint-Truiden - Woning met een garage - werkplaats van 90m², gelegen in Gelinden, op een grondstuk van 9a 67ca.
De indeling bestaat op het gelijkvloers uit een inkomhal, een leefruimte, de geï,nstalleerde keuken, een berging en een wasplaats.
Op de verdieping zijn er 3 slaapkamers en een geî,nstalleerde badkamer.
Via een vaste trap kan je de, reeds deels afgewerkte, zolder bereiken waar nog 2 kamers zijn. Het dak is volledig geï,soleerd.
Tevens is er een kelder aanwezig.
Er is ook nog een garage - werkplaats van 90m², met sectionaalpoort.
In de aangelegde en zuid-oostelijk georië,nteerde tuin is er nog een overdekt terras van 40m²,.
Er is bijna overal dubbel glas, behalve de 2 ramen aan de voorzijde, en de Centrale verwarming (1981) is op mazout.
voor rechthebbenden.
EPC 409 kWh - m²,.
of een vrijblijvende bezichtiging tel. 011 - 755.730, en.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Populierenstraat 21, 3800 Sint-Truiden
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 15/11/2012 |
Ligging & buurt
Populierenstraat 21, 3800 Sint-Truiden
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Truiden.
Marktcijfers in Sint-Truiden
Vergelijkbare panden te koop in Sint-Truiden
Recent verkocht in Sint-Truiden
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop