Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Koning Leopoldlaan 12, 9840 De Pinte

Grond in De Pinte
170 m² wonen
3 slaapkamers
1 badkamers
€340.000

Koning Leopoldlaan 12 - 9840 De Pinte - Grotendeels gerenoveerde halfopen bebouwing op een terrein van 480m², in het dorpscentrum van De Pinte met zuidwest geö,rienteerde tuin. Rustig gelegen op 100m van de winkels en scholen en 300m van het station. Bewoonbare oppervlakte van 170m², Indeling: inkomhal, grote living (32m²,) en ruime vernieuwde leefkeuken (35m²,) met zicht op de tuin, berging, WC, 3 slaapkamers, badkamer met wc en zolder.Verwarming op gas en alle ramen dubbel glas. Electriciteit, riolering en afvoeren, deel ramen, gaswandketel(Viesmann) en grote keuken vernieuwd in 2011.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 340.000
Type
Grond
Bewoonbaar
170 m²
Prijs/m²
€ 2.000
Aanvullende details
Referentie
1HX2D2B8TH4K
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

16/01/2013€340.000 / --

Ligging & buurt

Koning Leopoldlaan 12, 9840 De Pinte

Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Pinte.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten