Leopold II-Laan 143, 8670 Koksijde
Leopold II-Laan 143 - 8670 Koksijde - Indeling: inkomhal met ingebouwde vestiaire, living met open ingerichte keuken (vaatwas, keramische kookplaat, dubbele spoelbak, frigo met vriesvak, dampkap, plaats voor microgolfoven voorzien,...), berging met legplanken, 2 slaapkamers en 2 badkamers (1 met bad, 1 met douche), 2 WC's, 2 terrassen waarvan 1 zuidwest (mét elekrische zonnewering). Individuele kelder beneden (3m²), en enkele garage voor 1 wagen en fietsen, gemeenschappelijke fietsenberging. Hoogwaardige afwerking, energiezuinig Te huur op jaarbasis, maandelijkse prijs: 725€ (app) 75 € ( garage) 100€ (syndickosten)=900 € alles inbegrepen Voor bezichtiging, graag email of belof: 058/Van hieruit kan je werkelijk alles te voet doen: op 600m van zee, 300m van het grootwarenhuis (Carrefour) De nieuwbouw is reeds volledig afgewerkt, het appartement binnenin is volledig afgewerkt met ingemaakte kasten en geschilderd. Ook de gemeenschappelijke delen zijn net af (en volledig geschilderd ook).Een zéér energiezuinig gebouw, aangename temperatuur, vloerverwarming, weinig verbruik. Zeer aangenaam en privé terras zuidgericht ((mét elekrische zonnewering), je kan er gans de NM en avond genieten van de zon.Ook aan de voorkant is er een terras (ochtendzon) Kortom, zeker een bezoekje waard, of bel gerust indien je telefonisch wat meer info wenst! Bel voor inlichtingen: 0486/53 44 98
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Leopold II-Laan 143, 8670 Koksijde
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Leopold II-Laan 143, 8670 Koksijde
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Koksijde.
Marktcijfers in Koksijde
Vergelijkbare panden te huur in Koksijde
Recent verhuurd in Koksijde
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.