Peperstraat 21, 9550 Herzele
Peperstraat 21 - 9550 Herzele - Zeer goed centraal gelegen nieuwbouwwoning met 3 slpkm, garage en staanplaats op een perceel van 200m
Indeling:
Gelijkvloers: Inkomhal, living met aansluitend eetkamer en open keuken met berging. Apart toilet. De keuken kan volledig zelf gekozen worden!
1e verdieping: Nachthal met toegang tot 3 slaapkamers en badkamer met ligbad en dubbele lavabo.
De afwerking van deze woning kan volledig zelf bepaald worden rekening houdend met het vooropgestelde lastenboek.
Prijs: 179.000 zonder kosten. Lastenboek en plannen ter inzage op kantoor.
Voor meer info: www.era.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Peperstraat 21, 9550 Herzele
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 05/01/2022 | |
| 27/10/2021 | |
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Peperstraat 21, 9550 Herzele
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herzele.
Marktcijfers in Herzele
Recent verkocht in Herzele
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop