Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

weeshuisstraat 2b, 8400 Oostende

Huis in Oostende
3 slaapkamers
€189.000

weeshuisstraat 2b - 8400 Oostende - Volledig onderkelderd, Verdiep Slpk1 en badkamer, 2e verdiep living eetruimte en keuken. 3e verdiep slaapkamers 2 en 3, Zolder was ook een slaapkamer.

Centraal gelegen aan Petit-Paris. Openbaar vervoer: bushalte om de hoek zowel Torhoutsesteenweg als Nieuwpoortsesteenweg. Tram op 8 min. Wandelafstand. Strand,zwembad, bibliotheek, Maria Henderikapark zijn allemaal op een wandelafstand van 10 min. Dicht gelegen bij scholen zowel lager als hoger onderwijs. Winkels om de hoek, alles bij de hand. Goed onderhouden huis, recent opnieuw behangen en geschilderd. De keuken is aan vernieuwing toe.

tel contact
Janssens Albert

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 189.000
Type
Huis
EPC
0 kWh/m² A+

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
07/02/2008 -- €189.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

weeshuisstraat 2b, 8400 Oostende

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: weeshuisstraat 2b, 8400 Oostende Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verkocht?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Oostende.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten