Kaart
Lattenklieverstraat 7, 9880 Sint-maria-aalter
Lattenklieverstraat 7 - 9880 Sint-maria-aalter - Gerenoveerde, landelijk gelegen woning op 1094 m²,. Indeling: aparte inkom, gezellige living in L-vorm, eetplaats, gezellige houtkachel en supplementaire electrische accumulatoren. De keuken is afscheidbaar van de living met een glazen deur. De keuken is hypergeï,nstalleerd: dubbele spoelbak, vaatwas, ingebouwde koffiemachine, vitroceramische kookplaat, dampkap, koelkast, microgolf en oven. Er is een aparte eethoek en een ruime wasberging - bergplaats. Verder is een tweede zitplaatsje - tv-hoek, badkamer met wastafel met meubel, douche en ligbad, apart toilet. 1 gelijkvloerse slaapkamer. Boven: grote inkomhal en 1 ruime slaapkamers grote zolder van 40 m²,. Het dak is vernieuwd en binnenin is het grootste deel reeds geï,soleerd. inkomhal en 1 kamer moet nog wat worden opgefrist. Er is overal dubbel glas in pvc en in de rest van het huis is er Cv op stookolie. Hiernaast is er nog een dubbele garage en een grote tuin met terras en oprit. Het perceel is volledig omheind en afgesloten. Dit is een heel gezellige buurt voor wie graag rustig wil wonen maar toch alles dichtbij wil hebben. Epc wijzigt nog. info en bezoek 09-349 08 00.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Lattenklieverstraat 7, 9880 Sint-maria-aalter
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-maria-aalter.
Marktcijfers in Sint-maria-aalter
Vergelijkbare panden te koop in Sint-maria-aalter
Recent verkocht in Sint-maria-aalter
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop