Driesstraat 5, 9800 Deinze
Driesstraat 5 - 9800 Deinze - Huis
TE RENOVEREN WONING OP CENTRALE LIGGING - 2 SLPKS - UITSTEKENDE VERBINDINGEN - 270 M² Indeling: aparte inkom met trap, leefruimte, wasberging met aansluitend de badkamer met lavabo, toilet en douche, keuken ingebouwd in de veranda van 6 m². Boven 2 slaapkamers in de dakverdieping en nachthall, geen zolder. Geen garage. Parkeergelegenheid iets verder in de grote doodlopende Driesstraat. Ruime tuin. Verwarming met kachels op stookolie. Toegankelijheid woning: via kleine autovrije Driesstraat, links van de fietsenwinkel. Centraal gelegen maar toch rustig en weg van de baan. Vrij van huur op 01/01/2017. Epc 992. info en bezoek: 09- 349.08.00 of info@vastgoed-elet.be.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Driesstraat 5, 9800 Deinze
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 07/02/2008 |
Ligging & buurt
Driesstraat 5, 9800 Deinze
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deinze.
Marktcijfers in Deinze
Vergelijkbare panden te koop in Deinze
Recent verkocht in Deinze
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er uitzonderingen voor agrarische woningen bij registratiebelasting
- Zijn er uitzonderingen voor milieuvriendelijke projecten bij registratiebelasting
- Zijn er verschillen tussen een koopakte en een koopcontract
- Hoeveel bedragen de notariskosten bij aankoop