Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jozef Van Bogaertstraat 48, 9200 Dendermonde

Huis Verhuurd in Dendermonde
115 m² wonen
€730

Jozef Van Bogaertstraat 48 - 9200 Dendermonde - Mooie woning met 2 slaapkamers in Sint-Gillis-Bij-Dendermonde!!

Deze vernieuwde woning beschikt op het gelijkvloers over een aangename living, een volledig uitgeruste keuken (afwasmachine, koelkast, oven, ...) en een kelderberging.
Op de 1ste verdieping bevindt zich de 1ste slaapkamer, een badkamer met inloopdouche, toilet en lavabomeubel, en een berging met aansluiting voor wasmachine en droogkast. Via de vaste trap in de nachthal bereikt u de 2de slaapkamer.

Extra troeven van deze woning zijn de uitstekende ligging (centrum Sint-Gillis) met het station van Dendermonde op 5 min. wandelen en het zéér zuinig EPC (138 kWh/m² jaar)

Huurprijs: 730 euro.
BESCHIKBAAR VANAF 01/12/2022
Voor meer informatie of een afspraak kan u ons contacteren via sofieh@immotijl.be of 0473 70 35 00 (MA-VRIJ van 8u30 tot 17u)

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 730
Type
Huis
Bewoonbaar
115 m²
Prijs/m²
€ 6
EPC
138 kWh/m² B

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
17/09/2022 Immo Tijl €730

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jozef Van Bogaertstraat 48, 9200 Dendermonde

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jozef Van Bogaertstraat 48, 9200 Dendermonde Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Dendermonde.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten