Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Leopold De Waelstraat 5, 2000 Antwerpen

Appartement Te Huur in Antwerpen
45 m² wonen
1 slaapkamers
€ 650

Leopold De Waelstraat 5 - 2000 Antwerpen - Wonen in een leuke dak-studio op de 4e verdieping (via trap) op het hippe zuid! Je komt binnen in de open keuken, van waaruit je een ruim zicht op de leefruimte hebt. De keuken is voorzien van wastafel, elektrisch kookvuur, koelkast, afzuiger en opbergruimte. De leefruimte zit onder hellend- recent vernieuwd dak en biedt genoeg ruimte voor een living, eetgedeelte en home-office.

Vanuit de leefruimte heb je toegang tot de hoger gelegen slaapruimte (mezzanine). Met ingemaakte kledingkast. Hier past een tweepersoonsbed in. Er is een aparte badkamer uitgerust met douche, wastafel en plek voor een wasmachine.

In de kelder is er een bergruimte voorzien van 8 m2. Bezichtiging:
Op afspraak aan te vragen via mail. Kosten:
€ 650,- huur
€ 87,- kosten gemeenschappelijke traphal & water
waarborg 3 maanden huur
(Excl. gas en electra)
Inkomsten vereist (helaas geen OCMW)
3-6-9 contract

SNEL BESCHIKBAAR - ten vroegste vanaf 01/07/2026

Bij interesse kan je mailen voor een afspraak, schrijf je dan ook ineens een kleine introductie van jezelf?

Kenmerken:

Algemeen:
• Bouwjaar: 1900
• Aantal verdiepingen: 1
• Staat van het gebouw: Goed
• Aantal gevels: 2

Energie:
• Primair energieverbruik: 233 kWh/m²
• EPB/EPC-label: C
• Type verwarming: Gas
• Dubbel glas: Ja

Interieur:
• Bewoonbare oppervlakte: 45 m²
• Type keuken: Geïnstalleerd
• Slaapkamers: 1
• Douchekamers: 1

Faciliteiten:
• Parlofoon: Ja

Kenmerken

Vraagprijs
€ 650
Type
Appartement
Bewoonbaar
45 m²
Bouwjaar
1900
Prijs/m²
€ 14
EPC
233 kWh/m² C
Prijs Geschiedenis
22 Jun 2026
€650 / Particulier
Meld u hier GRATIS aan om de prijshistorie van het pand: Leopold De Waelstraat 5, 2000 Antwerpen te bekijken.
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Leopold De Waelstraat 5, 2000 Antwerpen

📈 Vastgoedprijzen in Antwerpen (2000)
Bekijk de gemiddelde prijzen, de prijsevolutie en het actuele aanbod in jouw stad of gemeente.

Huurprijsevolutie in Antwerpen – historische huurprijzen uit het vastgoedarchief

Deze cijfers tonen de gemiddelde gevraagde huurprijs per maand in Antwerpen, gebaseerd op zoekertjes uit het Immospeurder vastgoedarchief en dagelijks bijgewerkt. Voor huizen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 1.422 /maand) en 2026 (€ 1.994 /maand) met ongeveer 40%. Voor appartementen steeg de gemiddelde huurprijs per maand tussen 2020 (€ 917 /maand) en 2026 (€ 1.178 /maand) met ongeveer 28%.

HuizenAppartementen
2020
2021
2022
2023
2024
2025
2026
Periode: tot Tip: beweeg over (of tik op) een balk voor het exacte bedrag.
Nog meer historische huurprijzen? KLIK HIER
Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Leopold De Waelstraat 5, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Kaart
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com
Terug naar resultaten