Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Bekaertlaan 31, 3650 Dilsen Stokkem

Kantoor Te Huur in Dilsen Stokkem
€500

Bekaertlaan 31 - 3650 Dilsen Stokkem - REEDS TWEE KANTOORRUIMTES VERHUURD

Deze moderne en functionele kantoorruimtes zijn gelegen op het industrieterrein van Dilsen-Stokkem. De locatie is centraal en vlot bereikbaar.

Er zijn in het totaal zeven kantoorruimtes te huur (verschillende formaten). Afhankelijk van uw wensen kan u één afzonderlijk kantoor huren of meerdere kantoren combineren. De huurprijs start vanaf €500 per maand (excl. nutsvoorzieningen) en varieert naargelang de grootte van het gewenste kantoor of de gewenste kantoren.

Elke kantoorruimte is afzonderlijk afsluitbaar. Het gebouw beschikt over camerabewaking in de gemeenschappelijke delen en een alarmsysteem. Parkeren is mogelijk op het terrein. Sommige kantoren zijn bemeubeld.

Hierachter bevindt zich een hal die eventueel kan gebruikt worden als productiehal/ werkplaats/ bedrijfshal. Ook hier kan beginnend gehuurd worden vanaf 1.600,00 EUR per maand voor 400 vierkante meter.

Heeft u interesse?

Kenmerken

Vraagprijs
€ 500
Type
Kantoor
Aanvullende details
Referentie
YOZO50YUPVH8
Makelaar Code
4269954
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Bouw vergund
Dagvaarding uitgebracht
Nee
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Industriegebied
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
05 May 2026
€500 / Immo Vliegen

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com