Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Lambermontplaats 2, 2000 Antwerpen

Appartement Verhuurd in Antwerpen
229 m² wonen
4 slaapkamers
1 badkamers
€1.850

Lambermontplaats 2 - 2000 Antwerpen - Uniek duplex appartement op het Zuid met tal van restaurants, bars en winkels op wandelafstand. Bovendien zijn talrijke invalswegen nabij. Op de gelijkvloerse verdieping bevindt zich de leefruimte met centraal een open keuken. Achteraan het appartement bevindt zich een tweede leefruimte welke uitgeeft op het terras van 10m²,. De 4 slaapkamers zijn verdeeld over 2 tussenverdiepingen en de 1everdieping, waar eveneens de badkamer is met bad en douche. Het pand is helemaal doorspekt met authentieke elementen.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.850
Type
Appartement
Bewoonbaar
229 m²
Prijs/m²
€ 8
EPC
190 kWh/m² B
Meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Prijsgeschiedenis van dit adres

18/04/2022€995 / Carl Martens
01/09/2010€995.000 / --
01/09/2010€1.850 / --

Ligging & buurt

Lambermontplaats 2, 2000 Antwerpen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Lambermontplaats 2, 2000 Antwerpen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten