Gloriantlaan 53, 2000 Antwerpen
Gloriantlaan 53 - 2000 Antwerpen - 2-slaapkamers app met prachtig zicht over de Schelde Appartement op linkeroever met prachtig zicht over de Schelde. App. op de 7de verdieping van 90m. Ruime leefruimte van 29m met uitgestrekt zicht over de Schelde. Keuken uitgerust met het nodige met aansluitend balkon van 4m. Twee slaapkamers van10m en 16m met aangrenzend balkon. Badkamer met bad. Apart toilet in gang. Autostaanplaats eveneens inbegrepen in de prijs. 150€ PK - maand
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Gloriantlaan 53, 2000 Antwerpen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 08/11/2009 | |
| 08/11/2009 |
Ligging & buurt
Gloriantlaan 53, 2000 Antwerpen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Antwerpen.
Marktcijfers in Antwerpen
Vergelijkbare panden te huur in Antwerpen
Recent verhuurd in Antwerpen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken