Pieter Bruegelstraat 7, 3580 Beringen
Pieter Bruegelstraat 7 - 3580 Beringen - Instapklaar duplex appartement (inclusief gordijnen en verlichtingsarmaturen) met 2 slaapkamers, 2 badkamers, 2 wc's,ruime woonkamer en eetkamer,keuken (met elektrisch vuur, oven, koelkast en spoelbak), bergruimte met aansluitingen voor wasmachine,zuid-oost gericht terras met elektrische luifel en garage voor 2 auto's (elektrische garagepoort)
De 2 slaapkamers hebben inbouwkasten en extra opbergruimte.
De eerste badkamer heeft een douche, lavabo en toilet. De tweede badkamer heeft een bad met verhoogde zit (voor senioren) en een lavabo. De Velux dakvensters hebben screens en een muggenraam. De gasverwarming werd recent vervangen.
De ramen aan de zonkant hebben rolluiken of screens.
De maandelijkse kost is voor het onderhoud vande gemeeschappelijke ruimtes, elektriciteit in de trappenhal, onderhoud van de tuin en klinkers vooraan en achteraan.
Het appartement is beschikbaar vanaf juli.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Pieter Bruegelstraat 7, 3580 Beringen
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 11/09/2024 | |
| 14/06/2021 |
Ligging & buurt
Pieter Bruegelstraat 7, 3580 Beringen
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Beringen.
Marktcijfers in Beringen
Vergelijkbare panden te huur in Beringen
Recent verhuurd in Beringen
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken