Frans Segersstraat 36-3, 2530 Boechout
Frans Segersstraat 36-3 - 2530 Boechout - Op wandelafstand van het centrum en station van Boechout vind je dit lichtrijk 2/3 slaapkamer appartement terug. Het appartement werd onlangs herschilderd en gerenoveerd, met een zeer gunstig EPC als resultaat! Je komt het appartement binnen via de inkomhal die je toegang geeft tot de ruime woonkamer en keuken, deze laatste is volledig geïnstalleerd. Naast de keuken heb je de badkamer, 2 slaapkamers en overdekte wintertuin die je naar eigen zin kan inrichten. Met de ramen open kan je heerlijk vertoeven in de zon. Vooraan heb je nog een extra ruimte die kan dienen als bureau/hobbyruimte/derde slaapkamer. Dit ruim appartement bevindt zich in een verzorgd gebouw met lage gemeenschappelijke kosten. Privé garagebox & oprit inclusief Toplocatie Zeer gunstig EPC Mogelijkheid tot derde slaapkamer Waterverbruik vervat in maandelijkse lasten
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Frans Segersstraat 36-3, 2530 Boechout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Frans Segersstraat 36-3, 2530 Boechout
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Boechout.
Marktcijfers in Boechout
Recent verhuurd in Boechout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken