Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Klaverdries 9-A, 9031 Drongen

Appartement Verhuurd in Drongen
2 slaapkamers
1 badkamers
€1.000

Over deze woning

Op een toplocatie in Drongen vindt u dit schitterende gelijkvloers appartement. Het appartement is zeer goed bereikbaar via de E40 en de R4 en bevindt zich bovendien op wandel- en fietsafstand van supermarkten, scholen en andere faciliteiten. De centrum van Gent ligt op slechts 15 minuten fietsen en er is een snelle verbinding naar de Watersportbaan. Vanuit de ruime inkomhal heeft u toegang tot een lichtrijke leefruimte met aansluitend een volledig uitgeruste keuken met geïntegreerde eethoek. Naast de keuken en de leefruimte heeft u ook nog een berging met wasmachine-aansluiting, 2 slaapkamers waarvan 1 met een separate dressing, een badkamer met douche en dubbel wasmeubel en apart toilet. Daarnaast heeft u ook nog een prachtige, zonnige tuin met terras. En als grote bonus krijgt u bij de huurprijs ook nog een garagebox en een privé autostaanplaats inbegrepen. Er worden nog enkele werken in het appartement uitgevoerd, zo wordt de leefruimte, slaapkamer 1 en gang voorzien van laminaat en zal de tuin volledig afgesloten worden met draad. Plannen van een bezoek kan via de knop ‘plan een bezoek’. Dit prachtige appartement wacht op u!

Omschrijving van de makelaar

Klaverdries 9-A - 9031 Drongen - Gelijkvloers appartement op toplocatie
Nabij het centrum van Drongen vindt u dit gelijkvloers appartement in een zeer rustige, maar goed bereikbare straat. De ligging is uiterst aantrekkelijk gezien de nabijheid van de op- en afrit van de E40 en de R4. Verschillende supermarkten, scholen en tal van andere faciliteiten bevinden zich op wandel- en fietsafstand. Het centrum van Gent ligt slechts op 15 min fietsafstand en in no-time staat u aan de Watersportbaan.
Op het gelijkvloers heeft u toegang tot dit appartement via een ruime inkomhal die centraal staat voor alle kamers in dit appartement.
Zo heeft u toegang tot een lichtrijke leefruimte die in verbinding staat met de keuken waarvan alle toestellen voorzien zijn en waar u ook een knusse eethoek heeft. Naast de keuken heeft u toegang tot een ruime berging die werd voorzien van een aansluiting voor een wasmachine/droogkast.
Verder heeft u 2 slaapkamers waarvan 1 kamer voorzien is van een aparte dressing en een badkamer met douche en dubbele lavabo. Er is eveneens een apart toilet.
In de zonnige en grote tuin met terras kunt u er gezellig de hele dag vertoeven in de zon.
Als grote troef heeft u inclusief de huurprijs ook nog een gesloten garagebox en privatieve autostaanplaats.
Er worden nog enkele werken in het appartement uitgevoerd, zo komt er in de leefruimte, slaapkamer 1 en gang een laminaat en wordt de tuin volledig afgesloten met draad.
Wenst u een bezoek in te plannen Registreer dan snel via de knop ‘plan een bezoek’.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.000
Type
Appartement
EPC
175 kWh/m² B
Aanvullende details
Referentie
O9COCZRGYUUE
Makelaar Code
17658
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Nog niet aangevraagd
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nog niet aangevraagd
Verkavelingsvergunning
Nog niet aangevraagd
Stedenbouwkundige bestemming
Nog niet aangevraagd
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Ligging & buurt

Klaverdries 9-A, 9031 Drongen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Klaverdries 9-A, 9031 Drongen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Drongen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten