Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Firmin Jacobslaan 2A-bus-4, 3545 Halen

Appartement Verhuurd in Halen
85 m² wonen
2 slaapkamers
1 badkamers
€850

Firmin Jacobslaan 2A-bus-4 - 3545 Halen - In het gezellige stadscentrum van Halen vinden we dit recente twee slaapkamer appartement terug langs de Firmin Jacobslaan. Alle faciliteiten zoals grootwarenhuizen (Aldi, Spar, Delhaize), scholen, de politie,… liggen van hier uit op wandelafstand. Bovendien zijn we op slechts vijf minuten aan de oprit van de autostrade.

Het betreffende appartement is gelegen op de tweede verdieping die makkelijk te bereiken is via de lift.
De inkomhal met apart gastentoilet geeft toegang tot zowat elke ruimte.
De ruime leefruimte is onderverdeeld in een gezellige zit- en eethoek. Om die hoek vinden we de keuken die voorzien is van alle nodige toestellen voor het bereiden van een heerlijke maaltijd. Het grote schuifraam geeft toegang naar het terras van circa 8m2. Hier is het tijdens de zomerdagen heerlijk vertoeven met zicht op het groen en de Velpe.

Achteraan het appartement vinden we twee ruime slaapkamers en een badkamer voorzien van lavabo en inloopdouche terug. De ruime berging met aansluiting voor uw wasmachine en droogkast maakt het plaatje hier helemaal compleet. Tevens heeft ook uw wagen een eigen droog plekje in de inpandige garage met automatische sectionale poort. Hier is bovendien ook nog heel wat plaats voor het stockeren van fietsen en etc.

Algemeen:

- 85 m²
- EPC-label: B
- Lift

De snelste manier om een bezoek te brengen aan dit appartement Vraag je bezoek aan via de rode knop op onze website (www.dewaele.com).

Telefonisch kunnen er geen afspraken gemaakt worden. Bij andere vragen kun je ons telefonisch contacteren via 011 30 50 50.

Tot binnenkort

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 850
Type
Appartement
Bewoonbaar
85 m²
Bouwjaar
2015
Prijs/m²
€ 10
EPC
7911158 kWh/m² F
⚠️ EPC-label F — renovatieverplichting. In Vlaanderen moeten residentiële gebouwen met label E of F, aangekocht vanaf 2023, binnen 6 jaar gerenoveerd worden tot minstens label D. Indicatief energieverbruik: ± 672.448.430 kWh/jaar (ruwe schatting ± € 67.244.843/jaar).

Ligging & buurt

Firmin Jacobslaan 2A-bus-4, 3545 Halen

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Firmin Jacobslaan 2A-bus-4, 3545 Halen Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Halen.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten