Kerkstraat 68, 9255 Buggenhout
Kerkstraat 68 - 9255 Buggenhout - Te Buggenhout, op wandelafstand van het centrum, bieden wij u deze zeer goed gelegen doch te renoveren woning te huur aan. De woning is vrij vanaf 1 december 2025.
De woning heeft de volgende indeling:
Op de gelijkvloerse verdieping vindt u een inkomhal van 2,38 m², een woonkamer van maar liefst 38 m², een aansluitende keuken (25 m²) en een berging (8,83 m²). De douchekamer is voorzien van een douche en lavabo. De ruime garage (18,87 m²) is zeker een troef.
Op de eerste verdieping bevinden zich 2 ruime slaapkamers van 14 m² en 19 m² en 1 kleinere slaapkamer van 8,4 m². Daarnaast is er nog een ruime zolder van 43,34 m².
De woning is gelegen op een perceel van 209 m² en volledig voorzien van een betonconstructie. De grote ramen zorgen voor veel lichtinval in de woning.
Bent u op zoek naar een woning die u volledig naar uw eigen smaak kan verbouwen, op een toplocatie op slechts 100 meter van het kerkplein in Buggenhout, en toch rustig gelegen-
1
1
3
209 m²
Deel dit pand met een vriend
Sluiten
Deel met een vriend
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Kerkstraat 68, 9255 Buggenhout
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Kerkstraat 68, 9255 Buggenhout
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Buggenhout.
Marktcijfers in Buggenhout
Recent verhuurd in Buggenhout
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.