Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Gaversesteenweg 46, 9800 Deinze

Garage Verhuurd in Deinze
Prijs op aanvraag

Gaversesteenweg 46 - 9800 Deinze - Dit handelspand te huur kent een strategische ligging aan het nieuw aangelegd kruispunt aan Driespoort Shopping te Deinze. Deze toplocatie zorgt ervoor dat het pand enorm vlot bereikbaar is, zowel met de wagen (vlakbij de afrit E17 Kortrijk-Gent) als met het openbaar vervoer (met het station op 3 minuten wandelafstand). Met dagelijks vele passanten geniet het pand veel visibiliteit.

Het bestaande gebouw bestaat uit 3 bouwlagen van elk 750 m². Daarnaast is er nog een bijgebouw dat momenteel bestaat uit 16 garages, maar bijvoorbeeld ook als magazijn kan fungeren.

Bovendien zijn er ruime parkeermogelijkheden: /- 70 parkeerplaatsen.

Oppervlaktes:
Van 750 m² tot 3000 m².

Specificaties:
- ruime parkeergelegenheid
- vlot bereikbaar
- oppervlakte terrein: 3.201 m²
- breedte terrein: /- 64 meter
- vergunning om gelijkvloers uit te breiden met 5 meter in de diepte, tot 1.000 m²
- vergunning om gebouw te verhogen

Beschikbaarheid:
Onmiddellijk beschikbaar.

Ben je geïnteresseerd in dit bedrijfsvastgoed bestaande uit een handelspand te huur in Deinze Aarzel dan niet om ons te contacteren via 09 245 35 35.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Garage

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
26/05/2024 KMO Vastgoed €4.435

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Gaversesteenweg 46, 9800 Deinze

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Deinze.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten