Zolderse kiezel 160, 3511 Hasselt
Zolderse kiezel 160 - 3511 Hasselt - Smaakvol gerenoveerde halfopen bebouwing te Kuringen.
Deze woning heeft twee slaapkamers, een ingerichte keuken voorzien van alle comfort en een badkamer uitgerust met inloopdouche en ruim badkamermeubel. Verder is er nog een zitkamer, veranda, wasplaats en een leuke tuin met terras. De tuin is volledig omheind.
Voor de woning zijn twee autostandplaatsen(volledig geklinkerd) voorzien.
De woning is volledig uitgerust met lichtarmaturen en in de slaapkamers zijn aansluitingen voor tv aanwezig.
Er werd de nodige aandacht gegeven aan isolatie wat resulteerde in een gunstig epc!!!
De vaste kosten zijn voor het tweejaarlijks onderhoud van de cv-ketel ZONDER jaarlijkse afrekening.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Zolderse kiezel 160, 3511 Hasselt
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 16/03/2024 | |
| 23/02/2023 | |
| 07/07/2022 |
Ligging & buurt
Zolderse kiezel 160, 3511 Hasselt
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.
Marktcijfers in Hasselt
Recent verhuurd in Hasselt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken