Ganshoren 33, 1083 Ganshoren
Ganshoren 33 - 1083 Ganshoren - In de buurt van de Basiliek, achter het Sacred Heart College, in een rustige woonstraat. Schitterende gelijkvloerse verdieping van +/-50m ² in een klein gebouw ZONDER GEMEENSCHAPPELIJKE VERWIJZINGEN en VERNIEUWERD in 2020. Het bestaat uit een woonkamer die grenst aan een goed uitgeruste keuken/eetkamer (mini-koelkast, oven, kookplaten, afzuigkap, wasbak, kasten), een slaapkamer, een doucheruimte met ruimte voor de wasmachine en een eigen binnenplaats van +/-25m ². Kelder. Dubbele/driedubbele beglazing PVC. Nieuwe en individuele gasverwarming. Isolatie van de gevels en plafonds. ALLE INDIVIDUELE KOSTEN. Beschikbaar vanaf 01/06/2020. Ideaal voor een alleenstaande of een jong stel. Informatie en bezoeken op of
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Ganshoren 33, 1083 Ganshoren
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 02/06/2026 | |
| 02/06/2026 | |
| 02/06/2026 |
Ligging & buurt
Ganshoren 33, 1083 Ganshoren
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Ganshoren.
Marktcijfers in Ganshoren
Recent verhuurd in Ganshoren
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken