Kaart
Meerkensstraat 42, 3650 Dilsen-Stokkem
Meerkensstraat 42 - 3650 Dilsen-Stokkem - Ruime bedrijfsruimte voor magazijn/werkruimte (totaal van 450 m²) op ideale locatie!
Locatie:
Het pand is gelegen op het industrieterrein van Dilsen-Stokkem en dichtbij de N75, de verbindingsweg tussen Hasselt en Dilsen. Het pand is zeer gemakkelijk bereikbaar.
Indeling:
Werkruimte/magazijn/atelier, laadruimte voor 1 vrachtwagen
Omschrijving:
Dit ruime industriële pand op een topligging biedt de mogelijkheid tot magazijnruimte of werkatelier. Men kan de ruimte betreden via een aparte hoofdingang of via de zij-ingang. Deze is eveneens bereikbaar via 1 grote automatische laadpoort.
Het pand is voorzien van rekken.
De totale vloeroppervlakte is goed voor ongeveer 450 m².
Aan de voorkant van het gebouw is voldoende parking. Extra:
-Heel wat mogelijkheden naar magazijn, werkruimte, atelier enz...
-450 m²
-Toplocatie
-Onmiddellijk beschikbaar
-Rekken
-Hoofdingang en zij-ingang
-1 sectionale buitenpoort
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.