Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Grote Markt 38, 2200 Herentals

Handelspand Verhuurd in Herentals
€2.000

Grote Markt 38 - 2200 Herentals - Prachtig handelsgelijkvloers met stockruimte en een mooie voorgevel op een toplocatie met uitzonderlijke visibiliteit, op de Grote Markt van Herentals. Centraal en goed gelegen, vlot bereikbaar met voldoende parkeergelegenheid in de buurt (parking Grote Markt, Kerkplein, Nonnenstraat, ...). Verschillende mogelijkheden voor winkel- of Horeca ruimte!

Ligging: Ideaal gelegen, pal in het centrum van Herentals op de Grote Markt, met parkeergelegenheid aan de deur en in de onmiddellijke omgeving!


Indeling: Momenteel ingericht als winkel (Kamize). Het gelijkvloers omvat een winkelruimte(62,5m²) met hierachter een stockageruimte (55,5m²) en achteringang naar de autostaanplaats te bereiken langs de Koppelandstraat. Op de eerste verdieping staat momenteel een keukenruimte met badkamer en toilet. Hiernaast is er een ruime bureauruimte(27,25m²). Op de derde verdieping zijn er 4 kamers (6m² - 17,4m² - 20m² - 22m²) die momenteel voor stockage dienen.
Eveneens door de ruime bergkelder (21m²), biedt dit pand extra stockageruimte. Een buitenkans op een bijzonder gegeerde locatie!

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 2.000
Type
Handelspand

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
31/10/2021 Heylen Vastgoed €1.800
16/04/2021 Heylen Vastgoed €2.000

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Grote Markt 38, 2200 Herentals

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Herentals.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten