LIPPENSLAAN 163-01-, 8300 Knokke
LIPPENSLAAN 163-01- - 8300 Knokke - Interessant handelspand gelegen op de Lippenslaan te Knokke. Commercieel de beste ligging van Knokke.
Beschikbaar vanaf 15 mei 2020. Winkel bestaande uit een commerciële ruimte (showroom), achterliggende keukens en verschillende bergingen. Achteraan de winkel is er een groot westelijk georiënteerd terras. Grote kelder/berging van om en bij de 40 m2 rechtstreeks toegankelijk vanuit de winkel.Er is de mogelijkheid om het pand als pop-up te huren voor EUR 3.000/maand Bezoeken: Graag na afspraak met Willem Cauwels op tel 0477/60.12.16.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
LIPPENSLAAN 163-01-, 8300 Knokke
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
LIPPENSLAAN 163-01-, 8300 Knokke
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Knokke.
Marktcijfers in Knokke
Vergelijkbare panden te huur in Knokke
Recent verhuurd in Knokke
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken