Diestsestraat 4, 3000 Leuven
Diestsestraat 4 - 3000 Leuven - Uw zaak uitbaten in dé Diestsestraat te Leuven **Uw zaak uitbaten in dé Diestsestraat te Leuven** Op zoek naar een gerenoveerde commerciële ruimte genietende van passage en zichtbaarheid dan kan deze gelijkvloerse handelsruimte in residentie Adéline u vast bekoren. Dit pand is op zoek naar een ondernemer die zijn droom wil waarmaken en een fantastische zaak wil uitbouwen of wieweet zelfs uitbreiden. Je kan dit pand vinden in dé Diestsestraat gekend om zijn centrale ligging en combinatie aan winkelpanden, speciaalzaken en horeca. Het pand zelf heeft een moderne en hedendaagse uitstraling en is wachtende op een uitbater die het pand verder volgens eigen smaak en wens zal afwerken. Meer informatie of een
Het pand verkeert in hernieuwd met 2 gevels. Het pand beschikt over een grondoppervlakte van 100 m2. De ligging is centraal, stadsrand met scholen, winkels en openbaar vervoer in de nabijheid. De aanwezige technieken omvatten elektriciteit, waterleiding, riolering, telefoonbekabeling.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Diestsestraat 4, 3000 Leuven
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 09/04/2026 |
Ligging & buurt
Diestsestraat 4, 3000 Leuven
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leuven.
Marktcijfers in Leuven
Vergelijkbare panden te huur in Leuven
Recent verhuurd in Leuven
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken