Rue de la cathedrale 68, 4000 Liège
Rue de la cathedrale 68 - 4000 Liège - Commerce ou Bureau en plain cœur de centre de liège En face du nouveau carrefour ! emplacement stratégique !
Rue De La Cathédrale 68 4000 LIÈGELoyer 1395 EUR ( Taxe précompte immobilier 288 )
0465 38 68 59
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue de la cathedrale 68, 4000 Liège
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 18/04/2021 |
Ligging & buurt
Rue de la cathedrale 68, 4000 Liège
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Liège.
Marktcijfers in Liège
Recent verhuurd in Liège
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken