Koning Albert I-straat 31, 8370 Blankenberge
Koning Albert I-straat 31 - 8370 Blankenberge - Heradem in dit vernieuwd en luchtig appartement met achteraan een groot zonneterras gelegen op korte wandelafstand van het station,bus-en tramhalte enzeedijk.Vlak aan het centrum met winkels en terrasjes. Gelegen op het 2de verdiep van een klein gebouw zonder lift = geen liftkosten.Leuk en praktisch appartement bestaande uit : zeer ruime inkomhal,badkamer met douche,berging,living,aparte ingebouwde keuken met ijskast,keram kookpl,oven en wasmachine,voorziening voor droogkast,2 ruime slpk gelegen aan het grote terras.IN ORDE en instapklaar.Garage kan bijgehuurd worden.TROEF ZUIDELIJK TERRAS. Koning AlbertI laan 31 te Blankenberge. Het app kan verhuurd worden op vaste basis met domicilie gemeubeld of ongemeubeld.Ideaal app voor starters of voor diegenen dieaan zee willen komen wonen.Eventueel 2de verblijf is ook mogelijk.
Gemeubeld = wasmachine,salon,eetkamer,bedden...(zie fotos) tip top in orde
Eventueel ook meubels over te nemen.
Kleine huisdieren niet toegelaten,onmiddellijk beschikbaar
Ernstige kandidaten,rustige bouw
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Koning Albert I-straat 31, 8370 Blankenberge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Koning Albert I-straat 31, 8370 Blankenberge
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Blankenberge.
Marktcijfers in Blankenberge
Vergelijkbare panden te huur in Blankenberge
Recent verhuurd in Blankenberge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.