Brouwersstraat 18, 8660 De Panne
Brouwersstraat 18 - 8660 De Panne - Karaktervolle te renoveren woning met 3 etages en dakverdieping - Het gebouw leent zich voor opsplitsing in 2 of 3 woonentiteiten (mits vergunning).
In het centrum van De Panne stellen we u deze karaktervolle te renoveren woning voor, bestaande uit 3 bouwlagen met dakverdieping en kelder. Deze karakteristieke woning dateert uit het Interbellum en biedt u een breed scala aan mogelijkheden. Met zijn erker met balkon en zijn boogvormige ramen straalt deze eigendom een onweerstaanbare charme uit. De woonst (links) maakt deel uit van een koppelbebouwing. De rechtse woning toont u het resultaat na renovatie.
Het eigendom is op heden vergund als ééngezinswoning, maar beschikt over 3 à 4 op zich zelf functionerende entiteiten. In een ver verleden werden deze afzonderlijk verhuurd. Mits het verkrijgen van een vergunning lijkt de woning ideaal geschikt om op te splitsen in 2 of 3 woonentiteiten. Uiteraard kan de bebouwing ook gewoon dienst doen als ruime ééngezinswoning of tweede verblijf. De eigendom valt onder de renovatieverplichting, waardoor een totaalrenovatie aan de orde is. Op heden wordt er zowel verwarmd met centrale verwarming op stookolie en kachels op aardgas.
De
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Brouwersstraat 18, 8660 De Panne
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 22/04/2026 | |
| 22/04/2026 | |
| 02/06/2012 | |
| 02/06/2012 |
Ligging & buurt
Brouwersstraat 18, 8660 De Panne
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in De Panne.
Marktcijfers in De Panne
Vergelijkbare panden te huur in De Panne
Recent verhuurd in De Panne
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken