Rue François Roffiaen 20, 1050 Elsene
Over deze woning
NIEUW! ABITA Immo stelt u dit prachtig recent gerenoveerde triplex voor, gelegen in de wijk van het Bois de la Cambre, in een herenhuis. Dit zeer lichte appartement bestaat uit 4 kamers met oppervlaktes van: 50m², 40m², 13m² en 7m², en een leefruimte van 50m² met een bosrijk uitzicht. De kamers van 50m² en 40m² hebben elk een eigen badkamer met een Italiaanse douche en privé toilet, naast de gemeenschappelijke badkamer. Er is ook een kelder met wasruimte en een super ingerichte keuken met vaatwasser, oven, magnetron, enz. De kosten van 100€ omvatten het onderhoud van de gemeenschappelijke ruimtes en wifi! Het appartement is uitgerust met glasvezel. Water, gas en elektriciteit zijn voor rekening van de huurder, met afzonderlijke meters. Het appartement is gerenoveerd maar behoudt zijn oude karakter, wat van dit pand een zeldzame parel maakt! Mis deze kans niet.
Omschrijving van de makelaar
Rue François Roffiaen 20 - 1050 Elsene - !NEW! ABITA Immo vous présente ce magnifique triplex fraichement rénové situé dans le quartier du bois de la Cambre, dans une maison de maître.
Cet Appartement très lumineux est constitué de 4 chambres de: 50m², 40m², 13m² et 7m², d'une pièce à vivre de 50m² avec une vue boisée.
la chambre de 50m² et de 40m² sont équipées de leur salle de bain avec douche à l'Italienne et toilette privative en plus de la salle de bain commune. nous pouvons également y trouver une cave avec buanderie. cuisine super équipée avec lave vaisselle, four, micro-onde etc.
les charges de 100€ comprennent l'entretien des communs ainsi que le wifi ! L'appartement est équipé de la fibre.
L'eau, le gaz et l'électricité sont à charge du locataire, compteurs séparés.
L'appartement a été rénové mais garde son caractère ancien, ce qui fait de ce bien une perle rare ! Ne manquez pas cette occasion.
Visites et infos avec Alessio Wauters à a.wauters@immoabita.be ou au 0493 41 92 62
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue François Roffiaen 20, 1050 Elsene
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rue François Roffiaen 20, 1050 Elsene
Recent bekeken
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Elsene.
Marktcijfers in Elsene
Vergelijkbare panden te huur in Elsene
Recent verhuurd in Elsene
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.