Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jan van Helmontlaan 23, 3500 Hasselt

Huis Verhuurd in Hasselt
140 m² wonen
250 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€1.150

Over deze woning

Deze charmante gezinswoning bevindt zich in de Catharinawijk, op loopafstand van het centrum van Hasselt. De woning is omgeven door scholen, winkels en openbaar vervoer en is gemakkelijk bereikbaar via de 'Grote Ring'. De woning is goed onderhouden en heeft drie slaapkamers. De begane grond bestaat uit een hal met gastentoilet en garderobe, een ruime keuken en een open woonkamer met grote schuifdeur naar het terras, dat een zonneluifel heeft. De eerste verdieping heeft drie slaapkamers en een badkamer met inloopdouche. Er is ook een tuinhuis in de tuin en er is een poort aan het einde van de tuin die toegang geeft tot een steeg, perfect voor fietsen. Deze steeg leidt naar een plein met diverse garages. Enkele voordelen van deze woning zijn een aparte garage, drie slaapkamers, een tuin op het zuiden en de ligging in een kindvriendelijke buurt. Interesse? De eerste bezichtigingen zullen plaatsvinden in januari 2024.

Omschrijving van de makelaar

Jan van Helmontlaan 23 - 3500 Hasselt - Deze gezellige gezinswoning is gelegen in de Catharinawijk op wandelafstand van het centrum van Hasselt. Scholen, winkels, openbaar vervoer,... zijn gelegen in de directe omgeving. Via de 'Grote Ring' is de woning vlot bereikbaar.

Het betreft hier een goed onderhouden woning met 3 slaapkamers. Op de gelijkvloerse verdieping bevindt zich een inkomhal met gastentoilet en vestiaire, een ruime keuken en een open leefruimte met groot schuifraam naar het terras (voorzien van zonneluifel). Op de eerste verdieping zijn er 3 slaapkamers en een badkamer met inloopdouche. De tuin is voorzien van een tuinhuisje. Aan de achterzijde van de tuin is er een poortje dat toegang biedt aan een steeg (ideaal voor de fiets). Het steegje komt uit op een plein met verschillende garages.

TROEVEN:
* aparte garage
* 3 slaapkamers
* zuid georiënteerde tuin
* kindvriendelijke wijk

Interesse mail naar info@puur-groep.be
De eerste bezoeken zullen plaatsvinden in januari 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.150
Type
Huis
Bewoonbaar
140 m²
Grond
250 m²
Bouwjaar
1967
Prijs/m²
€ 8
EPC
277 kWh/m² C
Aanvullende details
Referentie
2SQSVCZ3WMJS
Makelaar Code
5704048
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Niet meegedeeld
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Niet meegedeeld
Verkavelingsvergunning
Niet meegedeeld
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet gelegen in een overstromingsgevoelig gebied

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
28/12/2023 Immo Labadia €1.150

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Jan van Helmontlaan 23, 3500 Hasselt

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jan van Helmontlaan 23, 3500 Hasselt Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Hasselt.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten