Wijmenstraat 17 - 9340 Lede - Woning met mooie tuin en garage
Inschrijven voor het geplande kijkmoment kan via onze website => www.immoderas.be/afspraak-instructies.
Deze woning is gelegen in het centrum van Impe. Er zijn verschillende mogelijkheden qua winkels, scholen & openbaar vervoer in de directe omgeving. Met de wagen bereik je binnen de 5 minuten het station van Lede & de E40!
Het opgefriste pand omvat op het gelijkvloers een inkomhal met gastentoilet, een grote lichtrijke leefruimte met houtkachel en een ruime keuken (koelkast, oven, gasfornuis..). Op de eerste verdieping vinden we drie grote slaapkamers, een badkamer (ligbad/douchescherm, dubbele wastafel en toilet) en een kleine berging terug.
Extra troeven van dit pand zijn de onderhoudsvriendelijke tuin, twee mooie tuinbergingen, de inpandige garage en de zolder die kan dienen als extra bergruimte.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Lede.