Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Jerom Ameysstraat 21, 1600 Leeuw-saint-pierre

Huis Verhuurd in Leeuw-saint-pierre
150 m² wonen
318 m² perceel
3 slaapkamers
1 badkamers
€1.227

Jerom Ameysstraat 21 - 1600 Leeuw-saint-pierre - Charmante recent gerenoveerd huis met grote (deels overdekt) terras en tuin. Uitzonderlijke ligging. Het huis omvat een kleine hal, een living, een keuken, drie ruime slaapkamers, een badkamer met douche en WC, een aparte WC, een berging en een kelder. Op 5 min van het centrum van Halle en op 5 min van het centrum van Sint Pieters Leeuw. Gemakkelijk toegang tot de ring rond Brussel en de A8. 3 Km van het station van Halle. Mooie landelijke fiets roete's.
Huurcontract van 3 jaar. Mogelijkheid voor een binnenstandplaats voor auto en/of fietsen tegen meerprijs van 125€/maand.

Na uw aanvraag zenden wij u een huurder kandidatuur dossier op.
Eenmaal uw dossier volledig is kunnen wij u een afspraak geven voor een bezoek.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
€ 1.227
Type
Huis
Bewoonbaar
150 m²
Grond
318 m²
Bouwjaar
1900
Prijs/m²
€ 8
EPC
340 kWh/m² D

Prijsgeschiedenis van dit adres

18/04/2021€1.227 / Particulier

Ligging & buurt

Jerom Ameysstraat 21, 1600 Leeuw-saint-pierre

Waardecheck Ontvang een gratis, vrijblijvende waardebepaling van: Jerom Ameysstraat 21, 1600 Leeuw-saint-pierre Gratis waardecheck →
Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Leeuw-saint-pierre.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten