Rue du Chaudfour 19 - 6860 Léglise - HUIS TE KOOP LÉ,GLISE - RUE DES TILLEULS 19
In het dorp van Les Fossé,s woning op te frissen op een terrein van ongeveer 800m², 4 slaapkamers, keuken, zolder, garage en tuin. Mogelijkheid om van de reductie van de registratie kosten te genieten.
Woning te verfrissen, gelegen in het dorpje van Les Fossé,s op een terrein van ongeveer 800m²,.De begane grond bestaat uit een inkomhal, een half-ingerichte keuken, een woonkamer, een eetkamer, een waskamer, een badkamer en een garage.
Boven zijn 4 slaapkamers en een zolder.Uitrusting: kelder, electriciteit met enkele tarief, rolluiken, pvc ramen met dubbele beglazing, centrale verwarming met mazout, riolering.Goede situatie. Rustig dorp, goed bereikbaar via de grote snelwegen.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Prijsgeschiedenis van dit adres
| 06/04/2013 | |
| 06/04/2013 |
Ligging & buurt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Léglise.