Ga naar inhoud
Terug naar resultaten



immo Kaart

Rue de Luxembourg 27-5, 6860 Léglise

Appartement Verhuurd in Léglise
85 m² wonen
1 m² perceel
€900

Rue de Luxembourg 27-5 - 6860 Léglise - In de gemeente Léglise, dit appartement op de 2e verdieping van een residentie bestaat uit:
Inkomhal, woonkamer met open keuken die uitgeeft op een terras op het zuiden, bijkeuken, doucheruimte, apart toilet en 2 slaapkamers.
De flat heeft ook 2 buitenparkeerplaatsen, een kleine gedeelde kelder en een gedeelde tuin.
Technische aspecten: centrale verwarming op gas (vloerverwarming), twee-uurlijkse elektriciteit. EPB B.
Huur: €900/maand exclusief nutsvoorzieningen. Vast bedrag van €25 voor gemeenschappelijke kosten. Huurgarantie van 2 maanden huur (1800€). Beschikbaar op 1 augustus 2024.

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is.
Vraagprijs
€ 900
Type
Appartement
Bewoonbaar
85 m²
Grond
1 m²
Bouwjaar
2022
EPC
96 kWh/m² A
Aanvullende details
Referentie
FXJMGDES2W9G
EPC Certificaat
20221213513865
Ruimtelijke Ordening
Stedenbouwkundige vergunning
Geen vergunning uitgereikt
Dagvaarding uitgebracht
Niet meegedeeld
Rechterlijke beslissing
Niet meegedeeld
Voorkooprecht
Nee
Verkavelingsvergunning
Nee
Stedenbouwkundige bestemming
Niet meegedeeld
Overstromingsgevoelig gebied
Niet meegedeeld

Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.

Prijs Geschiedenis
25 May 2024
€900 / Topimmo

Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.

Interesse wanneer dit pand opnieuw te huur staat? Laat uw gegevens hier achter en blijf op de hoogte.
Door het invullen van dit formulier gaat u akkoord met de gebruiksvoorwaarden en privacy van Immospeurder.com