Rue Maurice Wilmotte 41, 1060 Saint-Gilles
Rue Maurice Wilmotte 41 - 1060 Saint-Gilles - Rue Maurice Wilmotte, 41 (Sint-Gillis) – COLOCATIE
Gelegen op 2 stappen van Saint-Luc en de vriendelijke wijk Châtelain, biedt Gestea u 1 slaapkamer met eigen badkamer met douche en een aparte kantoorruimte in dit prachtige huis dat volledig gerenoveerd is en gewijd is aan het delen. Het is als volgt samengesteld: woonkamer, eetkamer, volledig uitgeruste keuken, 7 slaapkamers, 5 doucheruimtes, evenals een wasmachine en droger en een terras op het zuiden op de bovenste verdieping. Bereikbaar met trams 3, 4, 51, 81, 92, 97 – bus 54
Informatie over de praktijk:
– Duur van de huurovereenkomst MINIMAAL 1 JAAR
– Domiciliëring mogelijk
– Huur: 700€ (€)
– Kosten: 150€ vaste prijs (elektriciteit, gas, internet, water, schoonmaak en verzekering)
– Beschikbaar vanaf 5/08/22
Info & bezoeken met Laetitia Meylemans – ml@gestea.be – 0485 087 183
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rue Maurice Wilmotte 41, 1060 Saint-Gilles
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 02/07/2022 | |
| 08/07/2021 | |
| 11/06/2021 | |
| 05/05/2021 |
Ligging & buurt
Rue Maurice Wilmotte 41, 1060 Saint-Gilles
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Saint-Gilles.
Marktcijfers in Saint-Gilles
Vergelijkbare panden te huur in Saint-Gilles
Recent verhuurd in Saint-Gilles
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Disclaimer
Immospeurder is een zoekplatform voor vastgoed. De getoonde informatie waaronder beschrijvingen, foto's, prijzen, bedragen, oppervlaktes en kenmerken komt van openbare bronnen op het internet of van particulieren die hun pand hebben toegevoegd. Immospeurder geeft deze informatie enkel door en is niet de aanbieder of verkoper van de panden.
Immospeurder garandeert niet dat deze gegevens juist, volledig of actueel zijn. Informatie kan verouderd of foutief zijn. Een pand kan intussen verkocht zijn en een prijs kan gewijzigd zijn. De gegevens zijn louter informatief en vormen geen aanbod of advies. Je kunt er geen rechten aan ontlenen.
Twijfel je aan een prijs, een bedrag of een ander gegeven? Controleer dit dan altijd bij de oorspronkelijke bron of bij de aanbieder voor je een beslissing neemt. Merk je een fout op? Meld dit via dit contactformulier.
Immospeurder is niet aansprakelijk voor schade die voortvloeit uit het gebruik van deze website of uit het vertrouwen op de getoonde informatie.