Rijkestraat 18-bus-6, 9620 Zottegem
Rijkestraat 18-bus-6 - 9620 Zottegem - In rand van Zottegem treft u dit recent nieuwbouw appartement op de tweede verdieping aan in een klein en rustig complex. Gelegen op de tweede verdieping met een bewoonbare oppervlakte van /- 96 m². Het appartement bestaat uit 3 slaapkamers, of 2 slaapkamers en een apart bureau. Deze lichtrijke leefruimte en open volledig uitgeruste keuken zorgen voor een warm thuisgevoel. De verlichting is allemaal warm en aanwezig en er staat nog een grote kast die vrij te gebruiken is. De zonnewering zijn van luxueuze kwaliteit en zijn aanwezig aan elk raampartij. De badkamer bestaat uit een inloopdouche, bad en badkamermeubel. Vervolgens heeft het appartement nog een apart toilet, berging en een 2 terrassen, zowel aan de voor als achterkant. Tevens zijn er zonnepanelen is dit appartement meer dan energiezuinig. Een aparte ruimte voor afvalverzameling is beneden in een gezamenlijke berging. De huurprijs is 895 euro/maand en 50 euro/maand voor gemeenschappelijke kosten. Voor verdere inlichtingen of een bezoek ter plaatse kan u zich richten tot Immo Gosseye via stijn@immo-gosseye.be.
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Rijkestraat 18-bus-6, 9620 Zottegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Ligging & buurt
Rijkestraat 18-bus-6, 9620 Zottegem
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Zottegem.
Marktcijfers in Zottegem
Vergelijkbare panden te huur in Zottegem
Recent verhuurd in Zottegem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken