Kaart
Knaptandstraat 130 A, 9100 Sint-Niklaas
Knaptandstraat 130 A - 9100 Sint-Niklaas - SINT-NIKLAAS - Ben je op zoek naar een inspirerende ruimte voor je onderneming-
Deze prachtig afgewerkte ruimte aan de centrum rand combineert een stoer industrieel design met een warme, uitnodigende sfeer.
Enkele troeven op een rij:
De indeling is als volgt:
Toegangspoort met ruime voorplaats, open ruimte met veel lichtinval, twee toiletten met gemeenschappelijke lavabo,
ruime ingerichte keuken met eiland en bar (voorzien van de nodige toestellen), kleine bergruimte achteraan de keuken, gezellige ruime patio.
Door de indeling en warme uitstraling is de ruimte direct bruikbaar als:
Vloerverwarming op aardgas en ventilatie D.
Beschikbaar vanaf 1/06/2026.
Huurprijs: € 950 (excl. EGW)
EPC A label
Klaar om je intrek te nemen in dit unieke pand- Neem contact op voor meer informatie of een bezoek ter plaatse en laat je verrassen!
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
Ligging & buurt
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken
Nog meer informatie en prijsgeschiedenis zien over dit adres?
Meld u hier GRATIS aan om al deze informatie te bekijken.
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Sint-Niklaas.