Ga naar inhoud
Te koop Te huur Vastgoedprijzen Vastgoedbarometer Schat je woning Blog Luxe vastgoed Aanmelden
Terug naar resultaten

Noordersingel 13, 2140 Borgerhout

Kantoor Verhuurd in Borgerhout
Prijs op aanvraag

Noordersingel 13 - 2140 Borgerhout - De KMO units van 408m² en 404m² zijn gelegen langs de Noordersingel in Borgerhout Antwerpen. Deze units bieden een totale oppervlakte van 812m² wanneer ze worden gekoppeld. Bovendien is er een apart kantoor beschikbaar van 146m², dat indien gewenst kan worden gekoppeld aan de eerste KMO-unit van 408m². De toegang is voorzien via een ruime elektrische sectionaalpoort.
Met een uitstekende bereikbaarheid en strategische ligging aan de Noordersingel, is dit een uniek aanbod. De units hebben een hoogte van ongeveer 6 meter, waardoor er voldoende ruimte is voor verschillende activiteiten en mogelijkheden.
De beschikbaarheid van deze units is uiterlijk 1 juli 2023.
Neem vandaag nog contact met ons op voor een bezichtiging of meer informatie te ontvangen via 03 233 41 18

Kenmerken

Het lijkt erop dat dit zoekertje niet meer beschikbaar is. Meld een vergissing
Vraagprijs
Op aanvraag
Type
Kantoor

Prijsgeschiedenis van dit adres

DatumAangeboden doorVraagprijs
13/02/2024 Lancksweerd €1.375
07/12/2023 Structura.biz €26.260

Er zijn meer prijzen gevonden op dit adres. Maak een gratis account aan om meer prijzen van dit adres te bekijken

Ligging & buurt

Noordersingel 13, 2140 Borgerhout

Waarschijnlijk verhuurd?

Dit pand is niet meer beschikbaar

Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Borgerhout.

Bijkomende informatie
Terug naar resultaten