Werfstraat 108, 8000 Brugge
Werfstraat 108 - 8000 Brugge - Gelegen aan de stadsrand van Brugge bevindt zich het kunstencentrum KAAP. Het pand is gelegen nabij de Ring van Brugge met een vlotte verbinding naar diverse winkels, het stadscentrum, het station met openbaar vervoer binnen handbereik en een vlotte verbinding richting de Expresweg (N31) en aansluitend ook de A1, E403 en E40.
Een instapklare kantoorruimte gelegen op het 1ste verdiep van het gebouw (te bereiken via de trap) en is vrij vanaf 1 mei 2024.
Het volledige 1ste verdiep wordt ter beschikking gesteld van de huurder en bestaat uit volgende ruimtes:
- Open ruimte van 50 m² - momenteel ingericht met werkplaats voor 8 personen met zithoek
- Kantoorruimte van 25 m² - momenteel ingericht als ontvangstruimte en vergaderzaal
- Apart kantoor van 13,50 m² - ideaal als extra berging of kantoorruimte voor 1 persoon
- Volledig geïnstalleerde keuken, voorzien van oven, fornuis, vaatwasmachine...
- Sanitaire voorzieningen voor mannen en vrouwen aanwezig in het gebouw.
Huurprijs: € 955 /maand
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Werfstraat 108, 8000 Brugge
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 19/09/2024 | |
| 22/08/2024 | |
| 06/06/2024 | |
| 09/05/2024 |
Ligging & buurt
Werfstraat 108, 8000 Brugge
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Brugge.
Marktcijfers in Brugge
Vergelijkbare panden te huur in Brugge
Recent verhuurd in Brugge
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken