Prins Boudewijnlaan 45, 2650 Edegem
Prins Boudewijnlaan 45 - 2650 Edegem - Kantoorruimte te huur op een paar minuten van de E19 (oprit Kontich).Het kantoor beschikt over een oppervlakte van 762m².Extra specificaties:- grote raampartijen- makkelijk in te delen ruimtes- liften- airco- parking Parkeerratio 1/45 m².Huurprijs is exclusief kosten.Plan nu uw bezoek met Gaetan via 0477473966 en gaetan@lancksweerd.be
Kenmerken
Deze gegevens worden door de oorspronkelijke makelaar of eigenaar aangeleverd. Bij vermelding "Niet meegedeeld" raden we aan rechtstreeks contact op te nemen met de adverteerder voor de wettelijk verplichte informatie.
🌊 Bekijk de officiële Vlaamse overstromingskaart — zoek op je adres →
Bekijk álle prijzen van dit pand
Prins Boudewijnlaan 45, 2650 Edegem
Maak GRATIS een account aan en je krijgt meteen alle prijzen van dit pand te zien die we hebben bijgehouden in ons vastgoedarchief: vraagprijzen, prijswijzigingen en eerdere advertenties — ook van vóór een verkoop of verhuur.
Gratis registreren →Prijsgeschiedenis van dit adres
| 13/02/2024 | |
| 13/02/2024 | |
| 13/02/2024 | |
| 13/02/2024 | |
| 13/02/2024 |
Ligging & buurt
Prins Boudewijnlaan 45, 2650 Edegem
Dit pand is niet meer beschikbaar
Dit zoekertje staat niet langer online. Ontdek vergelijkbare panden of bekijk de gemiddelde vastgoedprijzen in Edegem.
Marktcijfers in Edegem
Recent verhuurd in Edegem
Handig om te weten bij kopen en huren
- Zijn er verbanden tussen huurindexatie in verschillende landen
- Zijn er verschillen in huurindexatie afhankelijk van de duur van het huurcontract
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder boete vroegtijdig kan vertrekken
- Zijn er uitzonderingen waarbij een huurder zonder opzegtermijn kan vertrekken